Home / Atletico Madrid Dres "Hodně Se Bavíme O čemkoli,

Atletico Madrid Dres "Hodně Se Bavíme O čemkoli,

Atletico Madrid Dresy  "Hodně se bavíme o čemkoli, musíte si představit, že jsme tu spolu tři týdny, a tak všechny rozhovory probíhají přes stůl a když se míjíme, chodíme na trénink.

"Samozřejmě se podporujeme a jsme rádi za každého. Musíme pochopit, že každý je v jiné situaci a jsme tu jen proto, abychom si navzájem pomáhali zvládnout to, jak nejlépe dovedeme."

Zájem o Arriolu a Longa není nový, stejně jako zájem o Morrise nebo Bryana Reynoldse, který se chystá podepsat s Romem po dlouhé přestupové sáze po celou dobu svého pobytu v táboře. Novinkou je potenciální přestup pro Jozyho Altidora, přičemž Berhalter v sobotu odhalil zájem o útočníka Toronta FC.

Altidore vynechá nedělní zápas poté, co si přivodil lehké zranění na tréninku. Berhalter říká, že zranění je lehké, ale vzhledem k potenciálnímu zájmu o přestup nebyl ochoten útočníka riskovat. Od odhalení Berhaltera ESPN oznámila, že Altidore chce opustit Toronto FC.

"Vzhledem k blížícímu se přestupovému Fotbalové Dresy  oknu a zápasu, který je [neděle], víte, že je to šance, kterou jsme s Jozym nechtěli využít, takže se nezúčastní," řekl Berhalter. "Kromě toho jsme fit a připraveni jít a nadšení hrát Trinidad."