Home / Dres Manchester United S Vlastnym Menom "Prvých

Dres Manchester United S Vlastnym Menom "Prvých

Dresy Manchester United S Vlastnym Menom  "Prvých 10-15 minút bolo tak dobrých, potom ďalšiu polhodinu boli oveľa lepší ako my. Cítim, že sú blízko. V druhom polčase sme potrebovali niečo, čo by sme boli v pressingu efektívnejší a boli sme oveľa lepší." lepšie.

"Samozrejme, mohli sme dať druhý a tretí gól, ale potom sme skórovali a oni dobre bránia. Je také ťažké hrať s Arsenalom a Mikelom [Artetom]. Pozná našich hráčov tak dobre. Nie je ľahké hrať a my hráme tak." taký pokojný a inteligentný. Bola to dobrá hra.

"V každom zápase nevyhráte zápasy 2:0, 3:0, 4:0, niekedy je to tak dobré, keď vyhráte 1:0. Musíme si uvedomiť, že to, čo robíme, je také ťažké. Je to boj." , súboj, za loptou a preto sa nám tento výsledok páči.

"Je to ešte jeden, ešte jeden. Myslíme stále na ten ďalší. To je teraz Liga majstrov, potom West Ham doma. Jeden po druhom. Zostáva hrať 39 bodov. Máme 10 vpredu. Takže musíme vyhrať."

Veľký obrázok Manchester City je teraz s náskokom 10 Dětské Futbalovy Dresy S Menom bodov na čele Premier League s 13 odohratými zápasmi, čo ho stavia do silnej pozície na získanie tretieho titulu za štyri roky.