Home / Fotbalový Dres Messi Los čtvrtfinále Se Bude Konat

Fotbalový Dres Messi Los čtvrtfinále Se Bude Konat

Fotbalový Dresy Messi  Los čtvrtfinále se bude konat 19. března 2021, přičemž první zápasy se budou hrát 6. a 7. dubna a druhé zápasy 13. a 14. dubna.

Které zápasy Ligy mistrů za posledních 16 byly přesunuty? Tři zápasy Ligy mistrů týkající se anglických klubů byly ovlivněny omezeními veřejného zdraví souvisejícími s Covid-19 ve Španělsku a Německu souvisejícími s cestujícími ze Spojeného království.

Venkovní zápas Liverpoolu proti RB Lipsko 16. února byl přesunut do Puskas Areny v Maďarsku, stejně jako venkovní zápas Manchesteru City proti Borussii Monchengladbach 24. února.

Venkovní zápas Chelsea proti Atleticu Madrid 23. února se také neodehraje ve Španělsku, přičemž tento zápas se přesune do Arena Nationala v Rumunsku.

Situace se nedotkla jen Ligy mistrů, změnila se i dějiště zápasů Evropské ligy, kterých se účastní Manchester United a Arsenal.

Red Devils se 18. února utkají s Realem Fotbalový Dresy Dětské  Sociedad na Allianz Stadium v Turíně, zatímco zápas Arsenalu proti Benfice, který se má hrát ve stejný den, byl přesunut na Stadio Olimpico v Římě.