Home / Od Fanoušků K Fanouškům

Od Fanoušků K Fanouškům

Bundesliga se chystá do finále a Dortmund je také nekonečně blízko šampionátu. PUMA dnes oficiálně uvolnila domácí fotbalové dresyBorussie Dortmund pro příští sezónu. Zvláštní připomínka, hráči Dortmundu poprvé obléknou nový domácí dres, zahájí konečný dopad na mistry Bundesligy, budou bojovat za sebe a za kapitána!

Domov nové sezóny Borussia Dortmund dresyvyužívá černou siluetu nápadného obrysu klubu a fanoušky nejobdivovanějšího Iduna Signal Parku proti žluté hlavní části, manžety a výstřih jsou navíc doplněny černými ozdobami. Když budou mít fanoušci na sobě dresy a budou stát na stadionu, aby vytvořili tu nejúžasnější „žlutou zeď“, všichni budou integrováni s domovem a domovem a zazní vřelý hlas, který patří pouze Dortmundu.

Ještě vzácnější je, že design nového dresu vzešel z 15 000 příspěvků v loňské soutěži o design fanoušků. Porota vedená kapitánem Roycem a klubovou legendou Dede vybrala 9 vynikajících návrhů, které se dostaly do veřejného hlasování a nakonec vyšly. Mistrovský design.

Skutečnost, že dres mohou navrhnout fanoušci a nakonec oficiálně vydán, také ukazuje, že klub vzdává hold fanouškům Dortmundu po celém světě. Tak co, líbí se vám tento dres?