Home / Proměňte Se Z Hosta V Hostitele! Římská Odveta Proti AC Milán

Proměňte Se Z Hosta V Hostitele! Římská Odveta Proti AC Milán

Řím porazil AC Milán 1:0 v prvním zápase čtvrtfinále Evropské ligy. Střední obránce Gianluca Mancini s číslem 23 Fotbalové Dresy se opět stal hrdinou Roma před Milánem a vstřelil jediný vítězný gól v utkání.

V přítmí San Sira odehráli Římané velmi taktickou a defenzivně praktickou hru, která nechala obranu Milána v ohrožení a frustrovala útočníky Milána. Zároveň se projevila De Rossiho odvaha a bojovnost. Používá praktické a účinné metody, aby změnil tým, který miluje, a bránil AS Řím Dresy jiným způsobem.

Pioli znovu prohrála s De Rossim. Proti hráči De Rossimu se předtím utkal 12krát s tristní bilancí 1 vítězství, 3 remíz a 8 proher. V prvním zápase proti trenérovi De Rossimu byl Pioli opět zdrženlivým soupeřem. A Roma nikdy neporazil Milán na San Siru za posledních sedm let. Milan má samozřejmě stále šanci na comeback.

Inter Milán oficiálně oznámil, že bude v zápase Serie A tento víkend nosit speciální edici Star Trek fotbalový dres. Sponzorství mezi Interem Milán a Paramount bylo obnoveno loni v létě s roční sponzorskou částkou 11 milionů eur plus bonusy související s výkonem prvního týmu.

Sponzorem reklamy na hrudi dresy Inter Milánje Paramount+ a pátá sezóna amerického televizního seriálu „Star Trek Discovery“ se v současné době vysílá výhradně na Paramount+. Inter Milán a Paramount+ uvolnily dres pro propagační účely a tento víkend bude použit v domácím utkání Inter Serie A proti Cagliari.

Kromě toho se před tímto zápasem Serie A bude na obrazovce stadionu Meazza přehrávat propagační video „Star Trek“ a tematická hudba a nad stadionem poletí model vesmírné lodi Discovery.