Home / Dres Ter Stegen "To, čo Sa Stalo Proti Šachtaru A Cádizu,

Dres Ter Stegen "To, čo Sa Stalo Proti Šachtaru A Cádizu,

Dresy Ter Stegen  "To, čo sa stalo proti Šachtaru a Cádizu, zanechalo veľmi zlú chuť, ale musíme byť optimisti, pretože tento tím už predtým prešiel ťažkými chvíľami a dokázal cez ne prejsť, aj keď očividne pocity nie sú dobré," dodal Calderon.

O Zidanovi ďalej povedal: „Robí, čo môže so zdrojmi, ktoré má k dispozícii.

„Šachtarský výkon nebol dobrý, bolo tam veľa chýb, som si istý aj v zostave, ale nemôžete hádzať vinu na jednu osobu, je to nahromadenie okolností, reťaz udalostí, ktoré viedli do tohto. Bolo šialenstvom predať Cristiana, keď nemajú nikoho, kto by strieľal góly."

Bolo navrhnuté, že Real by sa mohol obrátiť na inú ikonu zo svojej minulosti, ak by bol Zidane presunutý ďalej, pričom legendárny bývalý frontman Raul bol údajne pripravený na povýšenie z radov Castilla v Madride, ale Calderon varoval Blancos pred akoukoľvek unáhlenosťou. rozhodnutia.

O rozhovore o Raulovi povedal: „Mám ho veľmi rád a veľmi som ho obdivoval ako hráča, trénera a človeka, ale dať mu túto prácu by znamenalo prepustiť Lacne Futbalove Dresy  trénera, ktorý môže robiť chyby a určite aj urobil chyby, ale ktorý vyhral tri Ligy majstrov v kluse."