Home / Kane A Bayern V Honbě Za Slávou V Lize Mistrů

Kane A Bayern V Honbě Za Slávou V Lize Mistrů

Bayern Mnichov jako legendární tým, který vládne Bundeslize již 11 let, utrpěl na bundesligovém bojišti řadu porážek, přesto je v očích fanoušků fotbalovým králem. Ve čtvrtfinále Ligy mistrů porazili Arsenal celkem 3:2 a postoupili do semifinále Ligy mistrů. Toto vítězství umožnilo fanouškům znovu fandit svým hrdinům a fanoušci si koupili Repliky Fotbalové Dresy a Fotbalový Dres FC Bayern Mnichov , aby fandili svému vítězství.

Semifinále Ligy mistrů v této sezóně však bude intenzivnější zápas. Soupeřem Bayernu je gigant La Ligy Real Madrid, což bude těžký boj. Za zmínku stojí, že Bayern v této sezóně přidal nejlepšího střelce, bývalého útočníka Premier League Tottenham Harryho Kanea. Během své kariéry v Tottenhamu pomohl Kane týmu vyhrát mnoho vítězství a dokonce vyhrál zlatou kopačku Premier League, ale nikdy nezískal mistrovský titul. Možná ho to mrzí a v této sezóně je jedinou šancí Bayernu vyhrát Ligu mistrů.

Dokáže Kane dovést Bayern ke slávě v Lize mistrů? Tohle bude jeden z jeho vrcholných momentů a ten, na který fanoušci čekali. Jeho střelecké schopnosti a vůdčí schopnosti jsou přesvědčivé a jeho nástup posiluje sílu Bayernu. Fanoušci čekají a sledují, těší se na cestu Kanea a Bayernu za slávou Ligy mistrů a těší se na návrat svého hrdiny.