Home / Kepa Arrizabalaga Je Jedním Z Mnoha Hráčů, Kteří Chtějí Hrát Za Real Madrid

Kepa Arrizabalaga Je Jedním Z Mnoha Hráčů, Kteří Chtějí Hrát Za Real Madrid

Týmy Premier League postupně hráče rády půjčují. Brankář Chelsea Kepa Arrizabalaga byl letos v létě zapůjčen na rok do Realu Madrid. Mezi týmy, ke kterým mnoho profesionálních hráčů dává přednost, je Real Madrid a Kepa Arrizabalaga si splnil svůj sen hrát za Real Madrid. Real Madrid připravil Fotbalove Dresy s číslem 25 pro brankáře Kepu Arrizabalagu, který je nejlepším kandidátem na místo brankáře Thibauta Courtoise.

Hráči na hostování v Premier League předváděli dobré výkony a brankář Kepa Arrizabalaga se má začít osvědčovat v La Lize. Manchester United dříve zapůjčil Jesseho Lingarda do West Ham United a jeho vynikající výkon mu přinesl šanci na návrat do týmu. Chelsea zapůjčila Romelua Lukakua do Interu Milán, kde mu úspěšně pomohl k zisku titulu Serie A. Chelsea má nyní brankáře Kepu Arrizabalagu zapůjčeného v Realu Madrid, kde se jeho rekord s novým týmem znovu nastartoval. Brankář Realu Madrid Thibaut Courtois vynechá většinu nové sezony kvůli zranění na tréninku. Real Madrid tedy urychleně vybral nového brankáře a tým si nevybral z náhradního brankáře. Real Madrid si vybral brankáře Chelsea Kepu Arrizabalagu, který má také rozhodnutí o výměně. Thibaut Courtois je shodou okolností také brankářem Chelsea a Real Madrid brankáře Chelsea stále rád využívá.

Chelsea jednou obnovila poplatky za přestup brankáře, aby podepsala Kepu Arrizabalagu, hlavně proto, že brankář Thibaut Courtois přestoupil do Realu Madrid. Příchod Kepy Arrizabalaga do Realu Madrid nyní také souvisí s Thibautem Courtoisem a jeho smlouva o půjčce není pro hráče dobrá. Ale Kepa Arrizabalaga chce mít ve své kariéře Dresy Real Madrid , i když hraje krátký rok, stojí to za to a je to šťastné. Mnoho fanoušků není optimistických ohledně budoucnosti Kepy Arrizabalaga v Realu Madrid, ale on má větší štěstí než většina brankářů, když hraje za tým.