Home / Lionel Messi Oficiálně Zveřejnil Video S Omluvou

Lionel Messi Oficiálně Zveřejnil Video S Omluvou

V loňském roce trpěl Manchester United příliš mnoha vnějšími kritikami, hlavním důvodem bylo to, že Cristiano Ronaldo nedosáhl v týmu dobrého výsledku. Letos byla řada na Paris Saint-Germain, kterou zasáhla větrná kritika. Zásadním důvodem bylo, že po nástupu Lionela Messiho neprolomil rekord týmu. Lionel Messi vynechal pouze jeden zápas, takže fanoušci nemohli vidět Fotbalove Dresy s číslem 30 a porážka v Paris Saint-Germain ho dostala do špatné situace.

Mediální pokrytí může zkomplikovat jednoduchou věc, jak ilustruje incident mezi Lionelem Messim a Paris Saint-Germain. Expert na fotbalové přestupy Fabrizio Romano řekl, že za incidentem je důležitý bod. Lionel Messi byl vždy velký profesionál, nikdy nedělal žádné problémy, takže je to překvapení. Lionel Messi v posledních měsících dvakrát změnil své plány na cestu do Království Saúdské Arábie kvůli respektu k Paris Saint-Germain. Mnoho fanoušků bude pochybovat o přesnosti zpráv Fabrizia Romana a souhlasí s tím, že zprávy francouzských médií následně vytvářejí zneužívání klubu a hráčů. Novinky Fabrizia Romana jsou v dnešním světovém fotbale poměrně strohé a existuje velká šance na autenticitu jeho zpráv.

Přísnost všech mediálních zpráv je sporná a v době rychlého šíření informací je vhodnější volit zprávy důvěryhodné. Lionel Messi nejprve oficiálně vydal omluvné video prohlášení. Měl na sobě černý oblek a s vážným výrazem se spoluhráčům omlouval. Lionel Messi se na omluvném videu nepřevlékl do Dresy Paris Saint-Germain . Věří, že ve videu musí dbát i na oblékání. Lionel Messi na konci videa také řekl, že čeká, až ho klub potrestá.