Home / Vliv Lionela Messiho Na Srdce A Mysl Dětí Po Celém Světě

Vliv Lionela Messiho Na Srdce A Mysl Dětí Po Celém Světě

Na světě je opravdu příliš mnoho dětí, které mají rády Lionela Messiho, a všechny si tento skvělý fotbalista hluboce podmanil. Přestože Lionel Messi oblékl Paris Saint-Germain Dresy , děti stále sledovaly hráče v jeho stopách do Parc des Princes, aby sledovaly zápas. Kdykoli se na hřišti objevil Lionel Messi, aby se zahřál, děti vždy křičely „Lionel Messi“, aby upoutaly pozornost. Lionel Messi nezklamal ani děti, vždy utekl a všem zatleskal.

V této hře se skupina dětí v Messi Dresy s číslem 30 shromáždila brzy na kraji hřiště a na něco čekala. Ve chvíli, kdy děti viděly, jak se objevil hráč Paris Saint-Germain, nadšeně křičely: „Lionel Messi, Lionel Messi, Lionel Messi“. Lionel Messi sledoval vzhled této skupiny krásných dětí. Při rozcvičce se rozběhl zpět a dal všem pětky. Poté, co jedno z dětí popichovalo Lionela Messiho, byl ještě vzrušenější a nevěděl, jak tuto ruku vyjádřit. Jaká skvělá věc pro děti, že se mohou setkat se svými idoly!

Dnes FC Barcelona znovu vyhrála titul v La Lize a mnoho fanoušků dál křičelo mimo hřiště jméno „Lionel Messi“. Fanoušci FC Barcelona touží po tom, aby se Lionel Messi znovu vrátil, ale soudě ze současné situace by se hráč neměl rozhodnout znovu se vrátit. Ostatně FC Barcelona vyhrála titul v La Lize bez Lionela Messiho, takže není důvod, aby se rozhodl vrátit.