Home / Manchester City Byl šokujícím Způsobem Vyřazen Z Carabao Cupu Southamptonem

Manchester City Byl šokujícím Způsobem Vyřazen Z Carabao Cupu Southamptonem

Pep Guardiola přiznal, že výkon Manchesteru City neodpovídal jeho požadovaným standardům poté, co byl vyřazen z Carabao Cupu ze spodní strany Southamptonu Premier League. Soutěži dlouho dominovali City, kteří od roku 2014 vyhráli pohár šestkrát, ale podruhé za tolik sezón vypadli před semifinále. Propásli příležitost oslavit trofej v Manchester City Dresy . Guardiola odpočíval klíčovým hráčům, jako jsou Erling Haaland a Kevin de Bruyne, s ohledem na víkendové derby s Manchesterem United na Old Trafford, ale nic nesmí snižovat pulzující show Southamptonu.

City byli neuvěřitelně špatní, poprvé od roku 2018 nezaznamenali jedinou střelu na branku ve hře. Po vyrovnaných úvodních 24 minutách to byli domácí, kdo prorazil v Fotbalové Dresy tím, že nemilosrdně kontroval potenciálnímu City. protiútok. A góly Sékou Mara a Moussy Djenepa z prvního poločasu zajistily, že tým Nathana Jonese připravil semifinálový zápas proti Newcastlu. Guardiola jmenoval silnou stranu s Joao Cancelem, Jackem Grealishem, Ilkayem Gundoganem a Kalvinem Phillipsem mezi startujícími, ale kromě raného výstřelu, který zatáhl záložník Gundogan, udělali na hru malý dojem.

Fanoušci Southamptonu nebyli ohromeni jmenováním Jonese a jeho špatným začátkem, ale na konci byla po tomto vynikajícím vítězství na stadionu opravdová radost. City a Guardiola byli skutečně přechytračeni a přemoženi Southamptonem a Jonesem, kteří si krátce dovolili úsměv, když nasával atmosféru a domácí fanoušci s nadějí zpívali, že v závěrečných fázích pojedou do Wembley. Jak uvedl Jones, je to jen začátek, ale dá to těm, kteří zpochybňují jeho pověření, podnět k zamyšlení a hráčům Southamptonu také nabídne důvěru v to, co může 49letý Velšan přinést.