Home / Neymar Bude Také Předmětem Podpisů Klubů Saúdské Ligy

Neymar Bude Také Předmětem Podpisů Klubů Saúdské Ligy

Poté, co mnoho saúdskoarabských fotbalových klubů rekrutovalo vynikající evropské hráče, aby se připojili, Al Hilal SFC také začal být v pokušení. Nyní je v Al-Nassr FC přítomen CRISTIANO RONALDO a do klubu Al-Ittihad S.A. se připojil Karim Benzema, protože dřívější síla představuje sílu, kterou musí Al Hilal SFC posílit. Nedávno vyšlo najevo, že Neymar souhlasil, že svlékne Paris Saint-Germain Dresy a odejde, a pravděpodobně se připojí k Al Hilal SFC.

Poté, co Lionel Messi i Suarez opustili Evropskou ligu, Neymar náhle ztratil vytrvalost ve svém vytrvalém fotbalovém přesvědčení. Tváří v tvář odchodu Lionela Messiho z Paris Saint-Germain se na další zastávku začal připravovat i spoluhráč Kylian Mbappé, Neymar zcela ztratil důvěru v týmové mistrovství. Možná je čas, aby se Neymar s Fotbalové Dresy číslo 10 rozloučil. Už nemůže realizovat svůj sen vyhrát Ligu mistrů v Paris Saint-Germain.

V arabském finále skóroval CRISTIANO RONALDO dvakrát, aby pomohl Al-Nassr FC porazit Al Hilal SFC 2:1. Tento neúspěch způsobil, že si Al Hilal SFC více uvědomil šance evropských hráčů připojit se, takže tým nabídl dvouletý plat 160 milionů eur, aby pozval Neymara, aby se připojil. Tváří v tvář tak dobrému zacházení, kde se Neymar rozhodne pokračovat ve hře?