Home / Nabídka Lionela Messiho Na Osmý Zlatý Míč Je Plná Napětí

Nabídka Lionela Messiho Na Osmý Zlatý Míč Je Plná Napětí

Letošní říjen přitáhne pozornost mnoha profesionálních hráčů a vítěz letošního Zlatého míče je stále neznámý. Dokonce i Lionel Messi, který sedmkrát vyhrál Zlatý míč, čeká na osmý Zlatý míč. Fotbalove Dresy Lionela Messiho s číslem 10 se stal středem pozornosti na slavnostním předávání cen FIFA World Cup, stejně jako jeho týmový rekord v Lize mistrů UEFA a také jeho individuální výkony.

Lionel Messi je již prvním člověkem ve fotbale, který získal sedm Zlatých míčů, a rekord, který vytvořil, čeká na překonání mladých hráčů. Vzhledem k tomu, že se minulý rok změnila výběrová kritéria pro Zlatý míč, jádrem výběru je prověřit výkonnost hráče po celou sezónu. Ocenění určuje především fenomenální osobní výkon hráče v průběhu celé sezóny. Předchozím hodnotícím standardem byl výkon hráčské kariéry. Aktuálně nejsilnější výhodou Lionela Messiho je vést argentinskou fotbalovou reprezentaci k vítězství na mistrovství světa ve fotbale. Potřebuje také individuální výkon ligy a Ligy mistrů UEFA. Tato sezóna je pro Lionela Messiho druhou sezónou, která obléká Dresy Paris Saint-Germain a tým nepředvedl v Ligue 1 mnoho skvělých zápasů. Vyřazovací kolo UEFA Champions League je také testem pro Paris Saint-Germain, pokud tým utrpěl knockout Lionel Messi bude také chybět Ballon d'Or.

Loni byl Karim Benzema vynikající v La Lize a Lize mistrů UEFA, byl nejlepším vítězem Zlatého míče. V minulé sezóně vyhrál Real Madrid titul v La Lize a v Lize mistrů UEFA a Karim Benzema byl jedním z hrdinů, kteří pomohli týmu vyhrát titul. Letos je Luka Modrić uchazečem o Zlatý míč, když si vedl dobře ve Světovém poháru FIFA a Lize mistrů UEFA. Je tu také Erling Haaland, rovněž kandidát na Zlatý míč, který se zasloužil o svou premiérovou sezónu v Manchesteru City.