Home / Volba Je Důležitější Než Dřina...

Volba Je Důležitější Než Dřina...

Poté, co v minulé sezóně vypršela smlouva Realu Madrid s Bellem, v týmu zbyla pouze jedna nevyžádaná smlouva, a to superstar Hazard, který ten rok utratil 115 milionů eur. Hazard, který byl v té době viděn jako Ronaldův nástupce s číslem 7 fotbalové dresy, po příchodu do Realu Madrid úplně propadl.

Hazard byl v posledních sezónách zcela zredukován na náhradníka, ale jeho platová úroveň je stále nejvyšší v Realu Madrid. Pokaždé, když se otevře přestupové okno, stává se Hazard přítěží, které se chce Real Madrid zbavit, ale nemůže se jí zbavit. Jako útočník dal Hazard v posledních dvou sezónách pouze 2 góly ve 33 zápasech. V této sezóně přispěl pouze 1 gólem a 2 asistencemi, ale vyhrál s týmem 3 mistrovské tituly.

Na rozdíl od svých zkušeností má Kane s číslem 10 Tottenham Hotspur dresyv této sezóně 30 gólů a 5 asistencí, ale nemá žádné mistrovství. Předtím Tottenham prohrál kvalifikaci o Ligu mistrů. Musí v lidech vzbudit pocit, že výběr je někdy větší než úsilí. Hazard má stále smlouvu s Realem Madrid na více než rok, ale Real Madrid opustit nechce. Není dobré skončit v Realu Madrid?