Home / Detsky Dres Juventus Ronaldo United V Posledných Týždňoch

Detsky Dres Juventus Ronaldo United V Posledných Týždňoch

Dětské Dresy Juventus Ronaldo  United v posledných týždňoch tvrdo zasiahli zranenia a bude bez viacerých vplyvných hráčov. Zlatan Ibrahimovič a Marcos Rojo si minulý týždeň proti Anderlechtu privodili vážne zranenia kolena, zatiaľ čo Juan Mata je mimo sezóny po operácii slabín začiatkom tohto mesiaca.

Jose Mourinho v stredu tiež prezradil, že Paul Pogba, Phil Jones a Chris Smalling sú vonku.

Mourinho nabádal svojich stredových obrancov náchylných na zranenia, aby boli odvážni a chceli sa vo štvrtok večer vrátiť do tímu. Títo dvaja muži utrpeli zranenia počas posledných medzinárodných zápasov - skutočne to bol Smalling, kto zlomil Jonesovi palec na nohe, predtým, ako sám utrpel zranenie kolena. Ani jeden nebude hrať.

Antonio Valencia, Marcus Rashford, Henrikh Mkhitaryan a Luke Shaw zostali v nedeľu na lavičke v Burnley a prví traja sa pravdepodobne vrátia na stranu, hoci Shawovo zapojenie nie je také ľahké predvídať, vzhľadom na to, ako Mourinho zaobchádzal s anglickým reprezentantom. sezóna.

Wayne Rooney začal a skóroval na Turf Moor, Detske Futbalove Dresy  ale mohol by to byť on, kto vypadne, aby sa prispôsobil Rashfordovi, s Anthonym Martialom nasadeným na ľavej strane útoku.