Home / Dres Lewandowski Španělský Trenér Luis Enrique Povolal

Dres Lewandowski Španělský Trenér Luis Enrique Povolal

Dresy Lewandowski  Španělský trenér Luis Enrique povolal Jordiho Albu na nadcházející listopadové internacionály týmu poté, co ho v září opustil ze svého prvního týmu.

Oba muži spolu pracovali tři roky v Barceloně v letech 2014 až 2017, vyhráli Ligu mistrů a dva tituly v La Lize, ale osmačtyřicetiletý manažer svého bývalého svěřence ve své první akci s národním týmem urazil.

Alba nehrála žádnou roli v zářijových a říjnových zápasech proti Anglii, Chorvatsku a Walesu, navzdory četným postavám ve hře a kolegům obránce kritizujícím Enriqueho konečné rozhodnutí.

Článek pokračuje níže Tipy redaktorů Messi může posunout pomalý start PSG za sebe s hlavní rolí proti Realu Madrid "Uvidí, kdo jsme!" - Cancelo, Dias, Bernardo a Ederson se vracejí do Benfica-Sporting rivalita s Man City Změna pozice a rozhovory s Rangnickem - Jak Sancho našel svou formu na Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Stane se bývalý muž z Man City Wonderkid „novým Sanchem“ “ v Dortmundu? Kapitán Realu Madrid Sergio Ramos ho popsal jako „jedného z nejlepších na světě ve své pozici“, zatímco jeho spoluhráč z Barcy Gerard Pique veřejně vyzval španělského šéfa, aby změnil názor, jak uvedl: „Doufám, že Luchore napraví situaci a přivede Jordiho. Albato národní tým."

Enrique mluvil s Marcou ještě předtím, Fotbalový Dresy Dětské  než jmenoval svůj nejnovější tým, a položil otázky ohledně možnosti začlenění Alby, odpověděl upřímně: "Jordi Alba? Je na velmi vysoké úrovni, ale takový byl vždycky."