Home / Kane Má Po Vyřazení Z Ligy Mistrů Slzy V Očích

Kane Má Po Vyřazení Z Ligy Mistrů Slzy V Očích

Přestože Harry Kane od roku 2010 nastřílel úžasných 402 gólů a dostal se do čtyř finále, jeho prokletí nezískání mistrovského titulu pokračuje, což se pro fanoušky stalo „klikou“, aby si Kanea dobírali. Kane po vyřazení stál na Bernabeu se slzami v očích.

Bayern jednou ukázal naději pro fanoušky, ale Kane s číslem 9 Fotbalové Dresy byl v 85. minutě vystřídán kvůli zranění zad a propásl klíčový okamžik zápasu. Bayern v té době vedl 1:0, ale věci se brzy změnily. Neuerova chyba dala Joseluovi šanci na vyrovnání a o tři minuty později skóroval znovu.

Kane mohl jen tupě přihlížet, jak jeho soupeři slaví vítězství – i když v této sezóně překonal svůj osobní rekord, když přispěl 44 góly a 11 asistencemi, čímž překonal několik rekordů Bundesligy. S tak působivými výsledky zahájí Kane další sezónu bez šampionátu. Opravdu je tohle Kaneův osud? Byla vydána nová sezóna FC Bayern Mnichov Dresy , velmi oslnivá červená barva. Fanoušci věří, že Kane po nošení takového fotbalové dresyv nové sezóně něco získá!