Home / Rozdíl Mezi Realem Madrid A FC Barcelona Se Zvětšuje

Rozdíl Mezi Realem Madrid A FC Barcelona Se Zvětšuje

Jude Bellingham konečně prolomil gólové sucho a v prodloužení vstřelil efektní gól. V La Lize zůstává v Lize mistrů pouze Real Madrid, zatímco FC Barcelona a Atletico Madrid byly vyřazeny. Cílem Realu Madrid v této sezóně je vyhrát šampionát La Ligy a Ligy mistrů a k těmto dvěma cílům se stále více přibližuje. Luka Modrič znovu oblékl Real Madrid Dres a stal se základní sestavou a odehrál celý zápas.

Mladí hráči Realu Madrid pod vedením Carla Ancelottiho rychle vyrostli. Mladí hráči FC Barcelona však během zápasu znovu a znovu padali a zranili se a stále více zaostávali. V této hře Frenkie de Jong oblékl Barcelona Dres a stal se základní sestavou. Nečekaně se znovu zranil a odstoupil ze hry. Současná fyzická zdatnost hráčů Realu Madrid a FC Barcelona je v ostrém kontrastu a propast mezi nimi je čím dál tím větší.

Poté, co FC Barcelona prohrála s Realem Madrid, byl letošní šampionát La Ligy v podstatě určen. Dnešní derby La Ligy postupně ztratilo soutěžní scénu a není tu tak ostrá konkurence jako před deseti lety. Real Madrid úspěšně prošel přechodným obdobím jedné éry, ale FC Barcelona stále nemůže vychovat další generaci vynikajících hráčů. Xavi také vyčerpal své trenérské schopnosti a na konci sezóny opustí FC Barcelona.