Home / Trestný Kop Lionela Messiho Zajistil Paris Saint-Germain Vítězství

Trestný Kop Lionela Messiho Zajistil Paris Saint-Germain Vítězství

Paris Saint-Germain má ve hře Ligue 1 stále velkou pozornost. Po zápase fanoušci hlasitě jásali. Bez ohledu na to, za který tým Lionel Messi hraje, existuje mnoho fanoušků, kteří si kupují vstupenky na stadion. Mediální kamery se po zápase obrátily k Fotbalove Dresy s číslem 30, když přímý kop Lionela Messiho pomohl Paris Saint-Germain porazit Lille OSC.

Paris Saint-Germain potřebuje vyhrát, protože prohrála svůj první vyřazovací zápas v Lize mistrů UEFA s FC Bayern München. Fanoušci byli s výsledkem nespokojeni, Paris Saint-Germain přece jen doma prohrála. Navíc výkon Paris Saint-Germain v lize také zpochybňovali fanoušci a zvýšil se tlak na hráče a trenéry. Lionel Messi byl uznán za svůj náročný výkon poté, co Paris Saint-Germain porazil Lille OSC. Fanoušci Parc des Princes po zápase křičeli jméno Lionela Messiho a dokonce i fanoušci Argentiny vztyčili národní vlajku na podporu Lionela Messiho na místě činu. Trestný kop Lionela Messiho přinesl v Paris Saint-Germain spoustu pozitivních změn a také se uvolnil vztah mezi hráči a fanoušky. Fanoušci projevovali hráčům tu nejprimitivnější lásku a byli ochotni tolerovat předchozí chyby hráčů.

Hráči Paris Saint-Germain by měli dát Lionelu Messimu více důvěry a taktika trenéra Christopha Galtiera mu také musí poskytnout příležitosti. Lionel Messi pomůže Paris Saint-Germain vyhrát v lepším konkurenčním stavu. Tohle je týmová atmosféra, kterou fanoušci chtějí vidět nejvíc. Dresy Paris Saint-Germain představuje víc než jen klub, fanouškům připomene vítěze mistrovství světa ve fotbale Lionela Messiho. Lionel Messi se nebude soustředit na pochyby médií a fanoušků, jen si užívá štěstí, které přináší fotbalové utkání.