Home / Benfica Se Stala Nejúspěšnějším Klubem Přestupového Období

Benfica Se Stala Nejúspěšnějším Klubem Přestupového Období

Benfica nasadila vlastní přestupové výhody a nikdy v létě nezáviděla klubům úspěšné přestupy. Minulý měsíc čekalo na vtipy Benficy spousta fanoušků, ale hvězdný výkon Enza Fernándeze na mistrovství světa ve fotbale přinesl Chelsea novou smlouvu. Dresy Benfica Lisabon Enza Fernándezebude přenecháno jiným hráčům, kteří se osvědčí v Premier League.

AFC Ajax, Borussia Dortmund a Benfica, tyto tři kluby mají velmi podobné obchodní modely. Oba jsou fotbalově nejslavnější kluby obchodováním s mladými hráči a dařilo se jim i v přestupových výdělcích. Benfica nikdy nebyla postižena přestupy jiných klubů, i když AFC Ajax Antonyho vyměnil za vysokou přestupovou částku. Je tu také Erling Haaland z Borussie Dortmund do Manchesteru City a nyní Enzo Fernández z Benficy do Chelsea. Antony, Erling Haaland a Enzo Fernández, ti všichni si vybrali kluby Premier League, aby se osvědčili. Jejich volbu lze také vnímat jako vývojovou platformu pro mnoho mladých hráčů. Soutěžní úroveň a vliv Premier League je už láká.

Postoj Benficy je klíčem k úspěšnému přestupu Enza Fernándeze a tým také přikládá velký význam jeho rozvoji v týmu. Zimní mistrovství světa ve fotbale vytvořilo příležitosti pro Enza Fernándeze a Benficu, zatímco fotbalový národní tým Argentiny vyhrál šampionát. Enzo Fernández líbal Dresy Argentina , když vyhrál šampionát. Chápe význam mistrovství světa ve fotbale pro národní tým. Nyní se Enzo Fernández stal středem pozornosti médií, jeho novou identitou je hráč Chelsea.