Home / Detské Futbalové Dresy Ronaldo Bolo Naznačené, že

Detské Futbalové Dresy Ronaldo Bolo Naznačené, že

Detské Futbalové Dresy Ronaldo  Bolo naznačené, že Ndombele by sa mohol po opätovnom otvorení prestupového trhu snažiť odísť zo Spurs, pričom Barcelona údajne bude pozorne sledovať jeho situáciu.

Bent vidí, ako španielsky majstri vydávajú ponuku na bývalú hviezdu Lyonu, o ktorej si myslí, že sa ťažko prispôsobila prísnym požiadavkám futbalovej Premier League.

„Myslím si, že Ndombele je veľmi dobrý hráč, ale niečo tam zjavne nie je v poriadku, bývalý útočník Tottenhamu Football Insider.

„Je to špičkový hráč, ale musí vedieť hrať proti sebe. Z akéhokoľvek dôvodu sa nezdá byť dostatočne fit, v hrách mizne a odchádza z nich, jednoducho nemá vplyv na hry, ktoré fanúšikovia Spurs určite očakávali.

Neprekvapilo by ma, keby prišiel niekto ako Barcelona, pretože tím ako Barcelona vždy drží loptu, nie je to také šialené ako Premier League a má na to schopnosti.

„Na lopte, je silný, dokáže prejsť okolo ľudí, dokáže driblovať – je toho toľko, čo dokáže, ale z akéhokoľvek dôvodu v Spurs nemôže nájsť nohy. Futbalovy Dresy Dětské  Pamätám si svoju prvú sezónu v Spurs, naozaj som sa snažil nájsť nohy, ale tie moje pochádzali z toho, že som nehral dosť zápasov.¡±