Home / Dres Real Madrid S Vlastnym Menom Hasenhuttl Je Teraz

Dres Real Madrid S Vlastnym Menom Hasenhuttl Je Teraz

Dresy Real Madrid S Vlastnym Menom  Hasenhuttl je teraz spájaný s množstvom prominentných postov, čo naznačuje, že by mohol byť v zmesi, ak sa v Manchestri a Dortmunde otvoria vysoké pozície.

Benali pripúšťa, že 53-ročný muž si zaslúži byť súčasťou týchto diskusií, pričom je len otázkou času, kedy sa ozve oblečenie ťažkej váhy.

Bývalý obranca Saints pre Racing Post povedal: „Keď prišlo blokovanie, Ralph vypracoval plán nielen pre prvý tím, ale aj pre celý klub.

„Jeho pracovná morálka je neskutočná. Som si vedomý toho, že sa každú hodinu zobúdza kvôli práci v klube, posiela správy v hlúpych hodinách a má správny prístup a pracovnú morálku, keď sa do toho mužstvo kupuje.

„Z pohľadu Saints určite dúfam, že zostane dlho, ale každý v Southamptone vie, že nie sme najväčší a nemôžeme finančne ponúknuť to isté ako iné kluby.

„V určitej fáze môžu mať hráči a manažéri pocit, že sa môžu dostať na inú úroveň, ale on odvádza neuveriteľnú prácu a ja úprimne verím a cítim, Futbalovy Dresy Dětské  že chce pokračovať v ceste splatiť vieru, ktorú v ňom udržiavali počas zlých časov. sezóna.”