Home / Dres Manchester United Najväčší Moment V živote Villyana

Dres Manchester United Najväčší Moment V živote Villyana

Dresy Manchester United  Najväčší moment v živote Villyana Bijeva prišiel v polčase priateľského zápasu s mládežníckym tímom a týkal sa Kennyho Dalglisha.

V tej chvíli sa tínedžer v Kalifornii predieral do šatne Liverpoolu len chvíľu po tom, čo strelil hetrik klubovým hráčom do 18 rokov. Tento deň mal byť jeho posledným na Merseyside, poslednou zastávkou na európskom turné. zahŕňal proces s Borussiou Dortmund.

Jeho pobyt v Nemecku dopadol dobre, no nie natoľko, aby dostal ponuku, ktorú chcel. Ako Bulharsko-američan s európskym pasom mal Bijev počas svojich tínedžerských rokov niekoľko príležitostí trénovať s tímami, no vždy dostával ponuky len na školákov.

Článok pokračuje nižšie Tipy redaktorov Messi môže dať za hlavu pomalý štart PSG s hlavnou úlohou proti Realu Madrid "Uvidia, kto sme!" - Cancelo, Dias, Bernardo a Ederson sa vracajú do Benfica-Sporting súperenie s Man City Zmena pozície a rozhovory s Rangnickom - Ako Sancho našiel svoju formu na Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Stane sa bývalý chlapec z Man City „novým Sanchom“ “ v Dortmunde? Bijevovým snom bolo nedostať školácku zmluvu. Jeho snom od chvíle, keď začal hrať ako päťročný, bolo jedného dňa podpísať profesionálnu zmluvu, a ak sa Detské Futbalové Dresy  tak nestane v lete 2011, útočník bol pripravený zamieriť na University of Washington na futbalové štipendium.