Home / Dres Manchester United S Vlastnym Menom A Niekedy Urobí

Dres Manchester United S Vlastnym Menom A Niekedy Urobí

Dresy Manchester United S Vlastnym Menom  A niekedy urobí chybu ako my všetci. Dúfam, že si fanúšikovia uvedomia, že chalani ho majú radi, takých chcete mať vo svojom tíme 22!

Len vieš, že ten chlap tam pôjde a rozbije mu zadok. Nesťažuje sa, a keď je zranený, stále tam chce ísť

Pallottov komentár môže byť miernym rýpnutím aj na bývalého rímskeho stredopoliara Radju Nainggolana, ktorého hlásené mimo ihriska týkajúce sa pitia a fajčenia, okrem iného, údajne viedli k jeho predaju do Interu minulé leto.

Predseda napriek chvále Kolárova neskrýval frustráciu z postavenia mužstva v tabuľke.

"Nie som [šťastný], pretože mám pocit, že by sme mali byť na druhom alebo treťom mieste, keď sa na to skutočne pozriete. Tento rok sme sa vzdali strašne veľa bodov a takmer ku koncu zápasov.

¡°To ¡¯ bolo pre mňa dosť frustrujúce. Proti Atalante vedieme na 3:0 a potom vyrovnáme. Ak sa na to pozriem ¨C a aj keby sme zobrali len dve tretiny bodov, o ktorých si myslím, že sme pokazili ¨C, potom by sme boli s Neapolom veľmi blízko druhému miestu. Takže z tohto pohľadu nie som vôbec šťastný.

¡° Musíme, ďalšia partia hier, urobte svoju Futbalový Dresy S Vlastným Menom  prácu. Dúfajme, že sme zdraví a, viete, skončíme v prvej štvorke.