Home / Dres Juventus Dětský Leeds United Byl Prvním Anglickým

Dres Juventus Dětský Leeds United Byl Prvním Anglickým

Dresy Juventus Dětské  Leeds United byl prvním anglickým klubem, který projevil významný zájem o Klebersona po jeho účasti na brazilském vítězství ve Světovém poháru v roce 2002, přičemž Terry Venables chtěl svůj přestup dokončit v lednu 2003.

Ale záložník se odmítl odstěhovat ze své vlasti, dokud se jeho snoubenka nebude moci provdat za něj... na její 16. narozeniny následujícího Valentýna!

Do příštího léta byl Sir Alex Ferguson připraven provést svůj přestup, ale jen zřídka se zdálo, že by se něco blížilo kvalitě Manchesteru United a odehrál za klub pouze 30 zápasů, než byl během dvou let přesunut do Besiktase za třetinovou cenu.

Jeho kariéra ho později zavedla zpět do Brazílie a poté na kouzla v MLS a NASL. Naštěstí jeho manželství vydrželo mnohem déle než jeho vrcholová fotbalová kariéra.

LIAM MILLER | Z keltského | Zdarma | 2004 Bylo to po porážce 4:1 s Middlesbrough v říjnu 2005, kdy se Roy Keane pustil do žvásty, která by ukončila jeho kariéru v Manchesteru United, přičemž jeho rozhovor na MUTV byl v hodnocení jeho spoluhráčů tak přísný, že se nikdy nedostal do vysílání. Sir Alex Ferguson Dětské Dresy Na Fotbal  neměl jinou možnost, než ukončit Irovo třpytivé dvanáctileté kouzlo na Old Trafford.