Home / Německo Vynechalo 16. Kolo Mistrovství Světa Ve Fotbale

Německo Vynechalo 16. Kolo Mistrovství Světa Ve Fotbale

Smutná zpráva pro fanoušky německé fotbalové reprezentace, která se opět utkala se svým národním týmem a vypadla ve skupinové fázi mistrovství světa ve fotbale. Toto je první mistrovství světa ve fotbale pro hlavního trenéra německé fotbalové reprezentace Hanse-Dietera Flicka, který se se svým národním týmem nedokázal kvalifikovat do osmifinále. Dresy Německo se tentokrát nestal chloubou fanoušků a Thomas Müller a jeho spoluhráči mohli jen litovat.

Německá fotbalová reprezentace je ve stejné situaci jako argentinská fotbalová reprezentace při zahájení mistrovství světa ve fotbale, oba zklamali fanoušky v prvním kole. Tlak argentinské fotbalové reprezentace není menší než tlak německé fotbalové reprezentace, ale Lionel Messi a jeho spoluhráči porážku nepřiznali a neprokázali to. Fotbalová reprezentace Argentiny odehrála ve skupině tři kola a hned v prvním utkání se svými soupeři prohrála. Argentinská fotbalová reprezentace však vyhrála zbývající dva zápasy a rekord národního týmu je také nejdůležitějším údajem pro postup. Lionel Messi líbal Dresy Argentina a své spoluhráče úspěšně vedl do šestnáctky za silnějšími soupeři. Německá fotbalová reprezentace zaznamenala ve třech kolech skupinové fáze jednu prohru, jednu remízu a jednu výhru.

Největší chybou německé fotbalové reprezentace je, že nevyužila příležitost a nemohla brát cizí duely jako naději na postup. Německá fotbalová reprezentace patřila před startem hlavního zápasu k fanouškům ceněným národním týmům a nyní mohou své reprezentační fanoušky jen zklamat. Japonská fotbalová reprezentace navíc nejen nechala německou fotbalovou reprezentaci čelit porážce hned v prvním zápase, ale své soupeře tentokrát přímo knokautovala.