Home / Hlavní Trenér Hans-Dieter Flick Prohrál úvodní Zápas Mistrovství Světa Ve Fotbale

Hlavní Trenér Hans-Dieter Flick Prohrál úvodní Zápas Mistrovství Světa Ve Fotbale

Hlavní trenér Hans-Dieter Flick má za sebou velmi úspěšnou trenérskou kariéru a během svého působení v FC Bayern München dosáhl vynikajících výsledků. Hans-Dieter Flick není jen hlavním trenérem mistrů Bundesligy, je také hlavním trenérem mistrů Ligy mistrů UEFA. Hans-Dieter Flick si Dresy FC Bayern Mnichov velmi oblíbil a dosáhl úspěchu, stal se však hlavním trenérem německé fotbalové reprezentace a svůj první zápas na mistrovství světa ve fotbale prohrál.

První zápas německé fotbalové reprezentace na mistrovství světa ve fotbale přilákal pozornost bezpočtu fanoušků. Jejich soupeřem je japonská fotbalová reprezentace. Většina fanoušků si myslela, že německá fotbalová reprezentace poprvé vyhraje, koneckonců jsou čtyřnásobní mistři světa ve fotbale. Fotbal je však kulatý a německá fotbalová reprezentace prohrála 1:2 s japonskou fotbalovou reprezentací. Nejkritičtější chyby se trestají, když má německá fotbalová reprezentace ve hře nespočet šancí a hráči je prostě nedostanou. Celkový výkon německé fotbalové reprezentace byl ucházející, ale příležitost ke vstřelení branek nevyužil. Přestože fanoušci nazývají německou fotbalovou reprezentaci dalším FC Bayern München, národnímu týmu prostě chybí dobří útočníci. Německá fotbalová reprezentace nemá hráče jako Robert Lewandowski, schopnosti Thomase Müllera nejsou zaměřeny na góly.

Před zápasem se mnoho fanoušků soustředilo na Dresy Německo a věnovali pozornost i výkonům hráčů. Možná je německá fotbalová reprezentace stejná jako argentinská fotbalová reprezentace, zápasům s asijskými týmy moc nevěnují pozornost. Poté, co japonská fotbalová reprezentace vyrovnala zápas, jejich hlavní trenér Hajime Moriyasu v kritickém okamžiku nahradil útočníka. Hlavní trenér německé fotbalové reprezentace Hans-Dieter Flick také střídal. Jeho rozhodnutí střídat bylo zjevně špatné. Úspěch Hanse-Dietera Flicka v Bundeslize maskuje jeho nedostatky a mistrovství světa ve fotbale bude jeho skutečnou zkouškou.